Geleneksel Yaratıcı Düşünme Tekniklerinden
Beklediğini Bulamayanlardan mısınız?

Başkalarına,

"Wow! Bunu ben neden düşünemedim?"
Dedirtecek Çözümler Mi Arıyorsunuz?

"MEGA İNOVASYON - ASIT Yaratıcı Düşünme Teknikleri"
Size Adım Adım Yeni Buluşların Yollarını Açacak Formüller Sunmaktadır!

Yaratıcı düşünme becerilerinizi geliştirin, kariyerinizin zirvesine ulaşın ve zenginliğe kavuşun.

Yenilik ve buluşlar için halen ASIT Yaratıcı Düşünme Tekniklerini kullanmakta olan Ford, Intel, Motorola, LG gibi lider şirketler ve prestijli üniversiteler arasına siz de katılın.

Tüm bu becerileri artık evinizdeki veya ofisinizdeki çalışma rahatlığı içinde elde edebilirsiniz!

"MEGA İNOVASYON - ASIT Yaratıcı Düşünme Teknikleri"ni Merak Mı Ediyorsunuz?

Merhaba! Ben Dr. Roni Horowitz. 1980 yıllarında uçak mühendisliği konusunda araştırmalar yaptığım dönemde, profesyonel ve kişisel hedeflerime ulaşmak için kullanabileceğim etkili bir yaratıcı düşünme tekniği arayışına girmiştim.

Bu konuda elime geçirebildiğim her kitabı okudum, önüme gelen her yaratıcı düşünme eğitim seminerine katıldım. Ancak 13 yıl önce TRIZ adı verilen "Sistematik Yaratıcı Düşünme Tekniği" ile karşılaşıncaya kadar aradığımı bulamamıştım.

Hemen bu eğitim programına katıldım. Bir süre sonra artık emindim...

...beni hedeflerime ulaştıracak aradığım teknikler karşımdaydı!

TRIZ yöntemi çok hoşuma gitmiş ve bu tekniklerle ulaştığım yaratıcı çözümler beni heyecanlandırmıştı.

Birkaç yıl sonra TRIZ metodunu bir eğitimci olarak ben öğretmeye başladığımda, TRIZ yönteminin çeşitli şekillerde daha da geliştirilebileceğini farketmeye başladım. Geliştirilen yöntemlerin daha güçlü olmanın yanında öğrenilmesinin de daha kolay olacağından giderek daha da emin oldum.

Sonuç olarak doktora (Ph.D.) çalışmamı ve tezimi TRIZ yönteminin geliştirilerek basitleştirilmesi üzerine adadım.

Bu uzun araştırma ve çalışmanın sonucu ise - yeni bir yaratıcı düşünme yöntemi olan "ASIT Yaratıcı Düşünme Tekniği" şu anda tam karşınızda duruyor. Tekniğin adını İngilizce "Advanced Systematic Inventive Thinking" ifadesinin baş harfleri oluşturuyor.

Bu tekniğin tüm dünyadaki her türlü Türkçe eğitim ve yayın hakları Mega Hafıza Ltd. Şirketine aittir. "Yaratıcı Düşünmede Prizma Teknikleri" konusunda çalışmaları olan arkadaşım ve Dünya Hafıza Şampiyonu Melik Duyar tekniğin kısa yazılışının değişmemesi için yönteme Türkçe olarak "Alternatif Sistematik İnovasyon Teknikleri (ASİT)" adını vermeyi önerdi. Bence bu isim tekniğin evrensel olarak aynı isimle anılması doğrultusunda çok da iyi oldu.

 

"Ü C R E T S İ Z" 'Yaratıcı Düşünme Kursu'muza Üye Olun!

Bu eşsiz kurs enteresan yaratıcı düşünme tekniklerini ve uygulamalarını ayağınıza getirmektedir. Yaratıcı düşünme dünyasıyla sizin aranızda kurulan bir atardamar gibidir. 

 
Adınız:
Soyadınız:
E-mail Adresi:

 

Ücretsiz kurslar eposta adresinize gönderilecektir.

MEGA İNOVASYON - ASIT Yaratıcı Düşünme Tekniklerini Öğrendiğinizde…

Problemleri kolayca çözebilecek ve yeni ürünler ortaya çıkarmaya başlayacaksınız.
Seri bir şekilde harika fikirler üreten bir kişi haline geleceksiniz.
Rakiplerinize karşı onların haberi bile olmayan haksız bir avantaj sağlamış olacaksınız.
Uyanık, canlı, fırsatları gören, zeki ve yaratıcı olan bir azınlığın üyesi olacaksınız.
Diğer dostlarınıza, arkadaşlarınıza (ve hatta çocuklarınıza!) nasıl yaratıcı düşünülebileceğini öğretmeye başlayacaksınız.
Üstlerinizin, astlarınızın ve meslekdaşlarınızın hayranlığını kazanmaya başlayacaksınız.
Yaptığınız her işin içine biraz yaratıcılık katarak yaşam kalitenizi artıracaksınız.

 

Çünkü ASIT Yaratıcı Düşünme Teknikleri...

Akademik olarak ispatlanmıştır: deneysel testler ASIT tekniklerinin kişinin yaratıcı problem çözme becerilerini olağanüstü şekilde artırdığını göstermektedir.
Ford, Intel, Motorola ve FedEx gibi dünyanın lider şirketleri tarafından çok yaygın olarak kullanılmaktadır.
Birkaç üniversitede kredili ders olarak okutulmaktadır (evet, ödevler, projeler ve imtihanlar dahil).
"Yanal Düşünme", "Beyin Fırtınaları" ve "Beyin Haritaları®" gibi yaratıcı düşünme tekniklerinin aksine, ASIT kişiyi adım adım yaratıcı sonuca taşımaktadır.
Dikkat! "Beyin Haritaları" ve "Zihin Haritaları" Mega Hafıza Ltd. Şti.’nin tescilli markalarıdır.

 

MEGA İNOVASYON - ASIT Eğitim Filmi CD’si

ASIT Yaratıcı Düşünme Teknikleri’nin yaratıcı hedeflerinize ulaşmanız için size nasıl yardımcı olabileceğini artık biliyorsunuz. Muhtemelen şimdi de ASIT tekniklerini nasıl öğrenebileceğinizi merak ediyorsunuz.

Bu işin en kolay tarafı! Sadece 99 TL’lik bir yatırımla ASIT Eğitim Filmi CD’sine ve setin 1 Temel ve 3 Uygulama olmak üzere toplam 4 kitabına hemen sahip olabilirsiniz.

ASIT Eğitim Filmi CD’si 70 – dakikalık bir interaktif eğitim programıdır. Program ASIT Tekniklerinin teorisinden başlayıp, öğretici örnek olaylarla devam ederek teknikleri 15 bölümden oluşan bir paket halinde öğretmektedir.

Bu Interaktif Eğitim programının sonrasında hemen ASIT teknikleriyle yaratıcı problem çözmeye başlayabileceksiniz. Hatta diğerlerine yaratıcı problemlerini çözmekte de yardım edebileceksiniz.

ASIT en iyi eğitim materyalleri ile öğretilmesi gereken çok özel bir tekniktir. İşte bu özel durum göz önüne alınarak "ASIT Eğitim Filmi CD’si" hazırlanmıştır.

Bu özel tekniğin yine çok özel bir yaratıcı düşünme eğitimi şeklinde sunulması kaçınılmazdır. ASIT tekniği kendi eğitimini yaratıcı bir şekilde sunulmasını sağlayamıyorsa ne işe yarar ki. Şüphesiz bu eğitim programında da ASIT bizzat kullanılmış ve sizin için eşi, benzeri görülmemiş yaratıcı çok özel bir eğitim programı hazırlanmıştır.

Ve şu anda siz bu özel eğitim programının sadece birkaç dakika uzağındasınız!

Ne dersiniz? "MEGA İNOVASYON - ASIT Teknikleri"ni öğrenmek ilginizi çekiyor mu?

Öyleyse bu eğitim programı filminin ilk üç bölümünü ve geriye kalan bölümlerin özetini sunan ÜCRETSİZ demo videoyu sakın kaçırmayın. Bilgisayarınızın sesini açın ve hemen izlemeye başlayın...

MEGA İNOVASYON - ASİT Eğitim Filminin alt bölümlerinden kısa bir klibi DEMO olarak aşağıda izleyebilirsiniz.

 

Kullananlar MEGA İNOVASYON - ASIT Eğitim Programı İçin Neler Söylediler...

ASIT’in sunduğu fikirler ve metotlar oldukça şaşırtıcı. Genel olarak programdan çok etkilendim. Şu anda bir yazılım geliştirme yöneticisi olarak bu teknikleri hazır bir şekilde kendi işimde nerelerde kullanabileceğimi açıkça görüyorum. Harika bir ürün.

Robbie Hughes
FedEx Services, Bilgi Teknolojileri (IT)
Server Geliştirme Yöneticisi

 
Zipatoni müşterileri için ilginç yaratıcı düşünceler geliştiren bir şirket olarak tanınmaktadır. Her zaman daha iyi, daha hızlı ve daha zeki olanı arayan bir şirket olmuşuzdur. ASIT’in bugüne kadar gördüğüm en etkili düşünme şekli olduğunu söyleyebilirim; metotları daha iyi sonuçlara ulaşmanız için size kısa yol haritaları sunuyor.

Jim Holbrook, Genel Müdür (CEO)
Zipatoni, Pazarlama Ajansı
www.zipatoni.com

 
Bir sürü akış diyagramları çizdiniz, beyninizdeki her bir beyin hücresinin haritasını çıkarttınız, günlerce beyin fırtınasıyla uğraştınız ve hala üzerinde çalıştığınız son probleminize bir çözüm bulamadınız mı?

Bu söylediklerime hiç de yabancı değilseniz, size hemen ASIT Yaratıcı Düşünme Teknikleri Programını öneriyorum.

Bu devrim yaratan düşünme tekniğinin prensiplerini kavradıkça arka arkaya aklınıza "A-ha" dedirtecek çözümlerin gelmeye başladığını göreceksiniz.

Kısa bir ifadeyle ASIT tekniklerini sizi problemler karşısında çözümleri bulmaya zorlayan bir yaratıcı düşünme planı olarak gördüğümü söyleyebilirim. Hepsinin ötesinde bulduğunuz çözümler sadece çalışmakla kalmıyor, aynı zamanda zarif ve yaratıcı sonuçlar ortaya çıkıyor.

ASIT hem profesyonel, hem de kişisel amaçlar için ideal.

Marko Zirkovich, USA

 
Internette yaratıcı düşünmeyi geliştiren pratik ve kullanımı kolay bir şeyler ararken ASIT teknikleriyle karşılaştım. Bu teknikle karşılaştığım için kendimi gerçekten çok şanslı sayıyorum.

Bireylerin ve organizasyonların entelektüel kapitallerini geliştirmesine destek olan bir meslek psikoloğu olarak, her zaman onların iş dünyasındaki problemlerine çözüm bulmalarını sağlayacak yeni düşünme tekniklerinin arayışı içindeyim. Buna benzer birçok tekniğin eğitim programlarını ve hatta bire bir eğitim seanslarını yıllarca takip ettim. Ancak bugüne kadar bu işi MEGA İNAVOSYAN - ASIT Eğitim Programı kadar basit ve kolay öğreten bir interaktif eğitim programıyla karşılaşmadım.

Bazı insanlar yeni düşünme tekniklerini diğerlerine göre daha hızlı kullanabiliyorlar. Bazılarının ise konuya önceden biraz ısınması gerekiyor (burada biraz bireysel farklılıklar etkili oluyor) – ancak insan yeni düşünme tekniklerini bir kabullendi mi bulduğu çözümlere kendisi bile şaşırıyor. Benim için de aynı kurallar geçerli. Organize edeceğimiz bir eğitim programı için hem programı tam olarak ifade eden, hem katılımcıların ilgisine çekecek, hem de merak uyandıracak uygun bir isim bulmakta oldukça zorlandığımız bir dönemdi. ASİT'in bölme tekniği programa çok uygun bir isim bulmamızı sağladı. İlginç olan bulduğumuz isim katılımcıların da oldukça ilgisini çekmişti... çok teşekkür ediyorum.

David Langdon
Mesleki Psikolog
www.nicholson-mcbride.com

 
ASIT Teknikleri çok zor problemler karşısında da şaşırtıcı derecede güzel çözümlere ulaşmanızı sağlamaktadır:
 
ASIT teknikleri harika; aynı zamanda karşılaştığım iki problemimi de çözmemi sağladı. Bir tanesinde bir şey yapmamız gerekiyordu ama nasıl yapılacağı ile ilgili hiçbir fikrimiz yoktu. Bir ay boyunca hiçbir yol katedemeden devamlı denemeler yaptık. Sonra, ASIT prensiplerini takip ederek yeni bir teknoloji gerektirmeyen bir çözüme ulaştım. Çözüm o kadar basitti ki bulduğum çözüme ve kendime yaklaşık bir saat boyunca güldüm – bulduğum çözümü uygulamaya koymam sadece on dakikamı aldı ... ve ÇÖZÜM İŞE YARADI!

Vlad Azarkhin
Yazılım Geliştirme Yöneticisi
RANSYS Ltd

 
Ben hem bir müteşebbis, hem de bir mucit olduğumu söyleyebilirim. Geliştirdiğim ve ürettiğim ürünler yaklaşık 40 farklı ülkede satılmaktadır.

Geçen 20 yıl boyunca hep en iyi yaratıcı düşünme tekniklerini araştırdım ve bulabildiğim bu fikirler üzerinde çalıştım ve bizzat uyguladım. En son ASIT Yaratıcı Düşünme Eğitimi ile karşılaştım. Teknikler üzerinde biraz çalıştığımda çok özel, eğlenceli ve güçlü teknikler olduğunu hemen farkettim.

Teknikler etkili bir şekilde çalışıyor! Teknikleri öğrendikten çok kısa bir süre sonra, içinden çıkamadığım birkaç karmaşık problemi çözmeyi başarırken başarılı birkaç harika buluş da gerçekleştirdim. Bu prosesi çok başarılı bir şekilde birçok kez uyguladım.

ASIT tekniği parasının karşılığını fazlasıyla kat kat ödeyen bir ürün. Benim kişisel deneyimim elde edilenin yanında ödenenin çok düşük kaldığını gösteriyor.

ASIT tekniklerini ve Eğitim Programını problem çözümü ve yeni buluşlar konusunda ciddi olan herkese şiddetle tavsiye ediyorum. ASIT tekniklerinin benim problem çözmeye ve yaratıcı düşünme tekniklerine olan bakış açımı tamamen değiştirdiğini söyleyebilirim.

W.J. van Straaten
Genel Müdür: Novacor (Pty) Ltd.; Inventec cc.
Güney Afrika Cumhuriyeti

 
Finans departmanımızı yeniden yapılandırma gibi çok önemli bir hedefim vardı. Departmanın yetki ve sorumluluklarını tam olarak gerçekleştirmesini engelleyen ve yapısal sorunlardan kaynaklandığını farkettiğimiz bazı zorluklar içindeydik.

Şirketlerin çok dağınık olmasından dolayı, çok yaratıcı olmamızı ve çok orijinal ve yenilikçi bir çözümle bu durumu atlatmamızı istiyordum.

İşte tam böyle bir zamanda internette MEGA İNOVASYON - ASIT Eğitim Programı ile karşılaşmıştım. Internet sayfasındaki Tony isimli balık egzersizi beni çok şaşırttı ve hemen bu eğitimi aldım. Böyle harika bir bilgi için yaptığım parasal yatırımın ve harcadığım zamanın sözü bile edilmez. Ama bunun yanında elde ettiğimiz çözümlere paha bile biçilemez.

Böyle bir program geliştirdiğiniz ve bunu internet kanalıyla bizlere duyurduğunuz için teşekkür ediyorum. ASIT olağanüstü bir problem çözme tekniği, ve bu programı yaratıcı düşünme ve ürün geliştirme ile ilgilenen herkese tavsiye ediyorum.

Harika işler başarmaya devamedin!

Marcia Futter
Finansman Müdürü
Essex Chemie AG (Schering-Plough Şirketler Grubu)

 
MEGA İNOVASYON - ASIT Eğitim Programı için ne kadar teşekkür etsem azdır. Bir bilgisayar danışmanı olarak bana ve verdiğim hizmete paha biçilmez bir değer katıyor. ASIT sayesinde müşterilerim için en iyi çözümleri bulmayı başarıyorum.

Bu ürünü tüm müşterilerime de tavsiye ediyorum. Ayrıca bu eğitimi alan ve öğrenilenleri kullanan herkesi bu tekniklerin ödüllendireceğine inanıyorum.

Yaratıcı düşünme ve problem çözme teknikleriyle ilgili çok sayıda makale ve kitap okudum. Ancak çoğunu benim seviyem için çok akademik ve anlaşılması zor buldum. ASIT eğitiminin meydan okuyucu bir yanı var ama gizli ve kapalı hiçbir yanı yok. Orta öğrenim ve lise mezunu olan ve öğrenme arzusuyla dolu herkesin bu programdan maksimum faydayı sağlayacağına inanıyorum.

Paul G Carter
www.pcsupportforyou.com

 

"MEGA İNOVASYON - ASIT Eğitim Filmi CD’si İle Birlikte Aşağıda Listesi Verilen DÖRT KİTAP Da Birlikte Gönderilmektedir.

1-) "ASIT Tekniklerine Giriş" Kitabı (Temel Kitap):

ASIT Eğitim Filmi (CD) sizi işin içine tamamen çekecektir. ASIT Eğitim Programının içinizde daha fazlasına ulaşma arzusunu uyandırması doğaldır. İşte tam bu aşamada okumanız gereken kitap "ASIT Tekniklerine Giriş" adlı temel kitaptır.

Bu kitap tam 11 bölüm içermekte ve A4 büyüklüğünde 160 sayfadan oluşmaktadır. Kitap teori, örnekler, gerçek olaylar ve yaratıcı düşünme egzersizleriyle doludur. Kitabın büyük bir bölümü ASIT Eğitim Filminde  kapsanmayan bilgileri içermektedir.

Kitap sanki okuyucuyla karşı karşıya bire bir tartışıyormuş gibi bir tarzda hazırlanmıştır. Okuması zevkli ve dili kolay anlaşılır şekilde yazılmıştır.

2-) ASIT Uygulamaları: Cilt –1, Cilt-2 ve Cilt-3 (ASIT BÜLTENLERİ)

Bu üç cilt gerçek ASIT hikayeleri, bulmacaları ve örnek olayları içeren bültenlerin kitap haline getirilmiş halleridir.

Bu örnek olaylarda, örneğin bir şirketin birkaç saatlik ASIT eğitiminden sonra karını birkaç milyon dolar artırmanın yolunu nasıl keşfettiğini öğreneceksiniz!

Üç ciltlik uygulama kitapları, size her biri A4 büyüklüğünde 112 sayfa olmak üzere toplam 336 sayfalık ilave bir ASIT bilgi hazinesi daha sunmaktadır. Bu kitaplarda sunulan farklı sektörlerden örnek olaylar ASIT tekniklerinin nasıl çok değişik alanlarda uygulandığını size gösterecektir.

Bu kitaplardaki gerçek örnek uygulamalardan öğrenilenler ASIT tekniklerini kendi alanınızda kullanmanızı da kolaylaştıracaktır.
  

1 Eğitim Filmi CD'si, 1 Temel Kitap ve 3 Cilt Uygulama Kitabından Oluşan

MEGA İNOVASYON - ASIT YARATICI DÜŞÜNME SETİ’ni
Şimdi Sipariş Verebilirsiniz!

Tüm Set İçin Yapmanız Gereken Yatırım Sadece 99 TL’ dir.

Şimdi hemen kredi kartı ile veya havale ile sipariş verebilirsiniz. Kredi kartı ile online sipariş vermek için aşağıdaki kredi kartları resminin üzerine veya "Online Sipariş" yazan linkin üzerine tıklayınız. Bu link sizi kredi kartı ile güvenli bir şekilde ödeme yapabileceğiniz sipariş sayfamıza gönderecektir. Havale ile sipariş vermek için ise aşağıdaki "Havale İle Sipariş" linkine tıklayınız.

İnternet üzerinden online ödeme yapılır yapılmaz tüm sipariş bilgileriniz de tarafımıza ulaşmaktadır. Setiniz yaklaşık 4 gün içinde adresinize teslim edilmektedir. Havale şeklinde ödeme yapanların ise adreslerini vermek için 0-312-417 33 30 nolu telefonu aramaları gerekmektedir. Setinizi teslim alırken kargo ücreti ayrıca kargo şirketine tarafınızca ödenecektir.

Teknikler İçin Şartsız Garanti Verilmektedir!

Eğer ASIT Yaratıcı Düşünme Teknikleri setinden memnun kalmazsanız seti aynen paketi ile birlikte 7 gün içinde iade edebilirsiniz. 7 gün içinde yapılan iadelerde hiçbir soru sorulmadan paranız iade edilmektedir. Dolayısı ile ödemeniz garanti altındadır.

Daha ne düşünüyorsunuz aşağıdaki linke tıklayarak hemen "MEGA İNOVASYON - ASIT Teknikleri Seti"ne sahip olabilirsiniz!

MEGA İNOVASYON - ASIT Yaratıcı Düşünme Eğitim Seti
Kredi Kartı İle Online Sipariş

 

ASIT ile ilk deneyiminize sayfanın en altındaki Tony adındaki balığın hayatını kurtararak başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler diliyorum.
Dr. Roni Horowitz

 

Havale ile nasıl sipariş vereceksiniz?

 
Tekniklerle veya siparişle ilgili herhangi bir sorunuz olursa lütfen aşağıdaki e-mail adresimize mesaj gönderiniz. Sorularınız en kısa zamanda cevaplandırılacaktır.

info@megahafiza.com

Ayrıca 0 - 312 - 417 33 30 nolu telefondan da bilgi isteyebilirsiniz.

 

MELİK DUYAR İLE MEGA İNOVASYON EĞİTİMİ
ANKARA, İSTANBUL VE İZMİR'DE DEVAM EDİYOR

ASIT eğitim seminerleri Ankara, İstanbul ve İzmir gibi şehirlerde düzenli olarak yapılmaktadır. Bu eğitim seminerlerine katılanlara "Mega İnovasyon Seti" ücretsiz olarak verilmektedir. Bu seminerlerle ilgili detaylı bilgi için www.megaegitim.com web sitemizi ziyaret ediniz.

ASIT Teknikleriyle ilgili seminer veya konferans talebinde bulunan şirketler için özel eğitim programları da düzenlenmektedir. ASIT tekniğinin her türlü Türkçe eğitim ve yayın hakları Mega Hafıza Ltd. Şti.’ne aittir. Eğitimler bizzat Dünya Hafıza Şampiyonu Melik Duyar tarafından verilmektedir.

 

 
 
   
   
 
   

Copyright© 2005-2009 Mega Hafıza Eğitim Hizmetleri Ltd.Şti. Tüm Hakkı Saklıdır.